Следи нѐ
To Top

АВАЛОН ИНФОРМИРА: Распродадени се партер влезниците за концертот на Енрике Инглесиас

Комплетно се распродадени партер влезниците за концертот на Enrique Iglesias во Скопје уште минатата недела, информира Авалон продукција.

Во продажба остануваат само билетите за трибините. Сите они кои сакаат да присуствуваат на првиот концерт на изведувач од А листата во историја на Македонија, а се` уште немаат билет, нека побрзаат.

Многу е веројатно дека целиот преостанат капацитет ќе биде распродаден до понеделник, 13-ти јуни, една недела пред неговиот концерт во Скопје.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

error: Содржината е заштитена со авторски права.