Следи нѐ
To Top

ЗА КРАЈ НА ЛЕТОТО: Марјана објави провокативни фотографии на Инстаграм! (ФОТО)

Полека, но сигурно, доаѓа крајот на долгото топло лето. Но, тоа не е случајот за Марјана Станојковска.

Познатата водитела на својот Инстаграм профил објави провокативни фотографии каде ужива на плажа во секси костим за капење, кој открива баш сѐ.

Таа на фотографиите напиша: „Со мојот сакан ја играме играта на љубовта. Ако победам, тој е мој. Ако изгубам, јас сум негова!“.

Марјана, која во моментов е на летен одмор, сѐ уште нема откриено на која летна дестинација ужива во последните денови од летото.

Во продолжение погледнете ги фотографиите:

☁️🌊

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

With my Beloved I play, the game of Love. If I win,he is mine.If I lose I am his! #thegameoflove 💙💘

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

🐠🕶

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

error: Содржината е заштитена со авторски права.