Следи нѐ
To Top

ПРВА ОД ОВАА СЕЗОНА: Погледнете како помина афтерворк журката во Дежаву (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Изминатиот петок центарот на забавата се пресели во познатото скопско кафуле „Дежаву“ каде и официјално стартуваше новата сезона на атрактивните и надалеку познати петочки афтерворк забави.

Се бараше место повеќе за настапот на познатите „Тропико бенд“ кои успеаа да направат одлична забава и уште еднаш да го потврдат рејтингот кој го носи ова кафуле.

реклама

Инаку, на забавата присуствуваа и многу познати личности од македонската естрада, како и гости од соседните земји.

Во продолжение погледнете ги фотографиите:

ФОТО: Султан ФОТО: Султан ФОТО: Султан ФОТО: Султан
<
>
ФОТО: Султан

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

error: Содржината е заштитена со авторски права.