Следи нѐ
To Top

Кејт Мидлтон повторно бремена?!

Списанието „Life&Style“ тврди дека во кралското семејство пристигнува трето бебе, но веста официјално се уште не е потврдена.

Наместо радост заради бебето, на кралскиот двор наводно владее загриженост за здравјето на сопругата на прницот Вилијам, пренесува Фена.

– Кејт е многу слаба и нема енергија, тврди непознат извор.

Кај нив, наводно, се вселила нејзината мајка која внимава таа редовно да јаде и повеќе да се грижи за своето здравје. Наводно Кејт многу ја исцрпувале утринските мачнини заради кои нема енергија за извршување на своите дневни обврски.

Списанието пишува дека нејзината сестра Пипа не е многу среќна поради тоа. Имено, Пипа неодамна се вери и подготвува свадба, па наводно не сака новото кралско бебе да ја стави во сенка.

– Пипа размислува за тоа да ја одложи свадбата додека Кејт не се породи, тврди извор за списанието.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Бојата на 2017 година е светлозелената!

  Секоја година, од 2000 наваму, американскиот производител на индустриски бои, Пaнтон ја избира најмодерната боја за наредната година, па така, за следната...

  Информативна Редакцијаоктомври 21, 2016
 • На повидок нова кралска венчавка?!

  Откако принцот Хари ги прекрши правилата на британското кралско семејство за да ја посети својата девојка Меган Маркл во Канада, се...

  Информативна Редакцијаоктомври 21, 2016
 • Наместо брак десетгодишен договор за врска

  Во светот денес во просек повеќе од една третина од браковите завршуваат со развод, поради што експертите ги советуваат паровите наместо...

  Информативна Редакцијаоктомври 21, 2016
error: Содржината е заштитена со авторски права.