Следи нѐ
To Top

ПРЕПОЛНО ЗА ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЌ: Погледнете како помина петочната журка во Дежаву (ФОТО)

Петочната „афтерворк“ журка во надалеку познатото скопско кафуле „Дежаву“ помина во одлична атмосфера, а за тоа говорат и фотографиите.

Ѕвездата на вечерта, Јелена Томашевиќ, успеа да го наполни просторот до последно место, а голем број обожаватели ја чекаа и во трговскиот центар Капитол за да се фотографиираат со популарната пејачка.

реклама

Таа изјави дека била воодушевена од забавата и вети повторна дружба во Скопје.

<
>

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

error: Содржината е заштитена со авторски права.