//
Следи нѐ
To Top

Вино, љубов и запросување на концертот на Владо Георгиев

Вчеравечер, на Денот на вљубените, Владо Георгиев одржа концерт кој скопјани долго ќе го паметат како најромантичен – не поради фактот што беше организиран на еден од најубавите денови во годината, туку и поради фактот што многу парови го кажаа судбоносното „ДА“.

Во продолжение погледнете дел од фотогалеријата на нашиот фоторепортер Емилија Стојменовска, а целосната галерија можете да ја најдете на следниот линк:

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: