//
Следи нѐ
To Top

Претепан 15-годишен ученик во Тетово

Петнаесетгодишен ученик вчера бил нападнат за време на големиот одмор во основното училиште „Лирија“.

Малолетникот се здобил со видливи повреди.

реклама

Се преземаат мерки за расчистување на случајот по што ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: