//
Следи нѐ
To Top

Во штипскиот затвор пронајден обесен сопственикот на „Фиком“

Од Управата за извршување санкции утрово потврдија дека Никола Николиќ, сопственикот на „Фиком“, е најден обесен во штипскиот затвор, пренесува МИА.

Повеќе детали се најавуваат во текот на денот.

реклама

Николиќ, беше затворен поради продавање исти станови од зградата во скопската населба Кисела Вода на повеќе граѓани.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: