//
Следи нѐ
To Top

Оваа сабота Скопје кафе е посветено на понежниот пол: Мартини за само 99 денари

Skopje Cafe оваа сабота (7 март) ќе биде целосно декорирано, во романтична атмосфера и исполнето со детали кои не би ги откривале сега, а се во знак на понежниот пол.

Забавата ја посветуваме на најубавите наши скопски девојки, кои се секогаш ЗГОДНИ и убави :)

реклама

Музика – Back2back – Dj Babura Junior & Master M

Во ритамот на латино и хаус хитовите ќе играме цела вечер, а како што и доликува за најразирганите девојки ќе следуваат многу изненадувања, гратис коктели и..

За сите девојки до 22:30: СИТЕ КОКТЕЛИ 99мкд.

ЦЕЛА ВЕЧЕР: МАРТИНИ – 99мкд.

За резервации и повеќе информации https://www.facebook.com/events/1544323739188704/

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Промо

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: