//
Следи нѐ
To Top

ВИДЕО: Кампања на Самсунг која го трогна светот

Мухарем е навидум обично момче кое живее во Турција, меѓутоа тој има оштетен слух, што му го усложнува животот.

Креативниот тим на Самсунг решил да го изненади ова момче со тоа што го активирале целиот град да го научи знаковниот јазик.

реклама

Вообичаено општењето со непознати за него претставува вистински предизвик, но тој ден Мухарем забележал дека се случува нешто чудно.

Погледнете го видеото:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Ви препорачуваме

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: