//
Следи нѐ
To Top

Промоција на виски за сите џентлмени вечерва во Скопје кафе

Од овој викенд нова агенда на забави во Скопје. Скопје кафе епицентар на сите случувања.

Саботната забава, стандардно – тематска. Овој пат која машките треба да се покажат како вистински џентлемени, бидејќи тематиката е GENTLEMAN’S NIGHT. Промоции на виски, специјални ефекти и хостеси се само дел од она што ве очекува.

реклама

Не дозволувајте да ви раскажуваат, бидете дел од приказната во срцето на градот. За повеќе информации: https://www.facebook.com/events/722988607798497/

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: