fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТОГАЛЕРИЈА: Со моден маскенбал започна пролетното издание на Моден викенд Скопје

МК Сцена

ФОТОГАЛЕРИЈА: Со моден маскенбал започна пролетното издание на Моден викенд Скопје

Пролетното издание на Моден викенд Скопје се отвори со моден маскенбал, вчеравечер во клубот „Станица 26“. Ревијалниот дел започнува во петок (3 април) во катната гаража „Солунски конгрес“ со ревијата на Росица Мршиќ.

Во продолжение погледнете дел од атмосферата:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.