//
Следи нѐ
To Top

Велики петок 10 април – неработен за граѓаните од православна веросиповед

Велики Петок 10 април е неработен ден за граѓаните од православна вероисповед, соопшти денеска Министерството за труд и социјална политика.

Од Министерството на граѓаните од православна вероисповед им го честитаат празникот.

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: