fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Аргентински судија побара апсење на Џастин Бибер

Сцена

Аргентински судија побара апсење на Џастин Бибер

Аргентински судија побара апсење на Џастин Бибер наведувајќи дека пејачот не одговорил на обвинувања дека наредил обезбедувањето да нападнат фотограф во 2013 година.

Судијата Алберто Хулио Банос наредил притвор за Бибер и за неговите телохранители Хуго Алсидес и Теренс Рицу Смолс.

Бибер е обвинет дека ги испратил телохранителите да го нападнат фотографот Диего Пезо пред ноќен локал во Буенос Аирес. Оттогаш Бибер не се вратил во Аргентина за да одговори за тој инцидент.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.