//
Следи нѐ
To Top

ВИДЕО: Дрејк со гадење се избриша откако Мадона го бакна

На популарниот калифиорниски фестивал Коачела во неделата навечер поп кралицата Мадона настапуваше со канадскиот рапер Дрејк. На крајот на песната ги спои своите усни со неговите во долг бакнеж.

Но она што 56-годишната мајка на четири деца веројатно не го забележа  е дека по завршувањето на бакнежот, 28-годишниот рапер ја избриша устата со израз на гадење на лицето. Иако, на почетокот го прифати бакнежот, тој подоцна се предомисли.

реклама

Мадона досега на сцена се бакнала со Бритни Спирс и со Кристина Агилера.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: