//
Следи нѐ
To Top

Сандра Булок прогласена за најубава жена во светот според магазинот „People“

Холувудската актерка, Сандра Булок е прогласена за најубава жена во светот, во изборот кој го направи американскиот магазин „People“.

-Не го земам тоа за сериозно. Прснав од смеење кога го слушнав тоа. Уште на никој не сум кажала. Тоа е стварно смешно. рекла таа за магазинот „People“.

реклама

Според 50-годишната актерка, „вистинската убавина е нечујна“ и личностите кои таа ги смета за убави, често се обидуваат да не се.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: