//
Следи нѐ
To Top

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа вечерва кај Универзална сала

Насловната фотографија е преземена од Република

Уште една сообраќајка се случи предмалку на булеварот Партизански одреди кај Универзалната сала во Скопје.

реклама

Возачот на возраст од 18 години со автомобил алфа ромео удрил во една од жардиниерите на булеварот.

Засега не се познати причините поради судирот, а направена е само материјална штета. Според информациите, несреќата се случила по 21 часот.

Полицијата врши увид на местото на настанот.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: