//
Следи нѐ
To Top

ФОТОГАЛЕРИЈА: Првите фотографии од ќерката на Вилијам и Кејт

Војвотката од Кембриџ која се породи пред неполни 12 часа веќе ја напушти болницата „St. Mary“ заедно со новородената ќерка.

Кејт и Вилијам на кратко ја покажаа малата принцеза пред илјадниците фоторепортери кои се наоѓаат пред болницата.

реклама

Кетрин носеше бел фустан со жолти цветови од дизајнерката Џени Пекам. Кој би претпоставл дека овие фотографии се направени само неколку часа по породувањето.

Во продолжение погледнете ја галеријата:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

 • СИН ПОНЕДЕЛНИК: Најтмурниот ден во годината

  Почеток на уште една работна недела. Празничната еуфорија спласнува. Ги добиваме првите овогодишни сметки, а во минус сме поради празничните трошоци....

  Информативна Редакцијамај 2, 2015
 • Нови „Луј Витон“ цик-цак патики

  Парискиот бренд „Луј Витон“ продолжува да ги поместува границите на луксузот, а најново во тој поглед се скромните цик-цак патики. реклама

  Информативна Редакцијамај 2, 2015
 • Седум намирници кои ќе ви ја вратат енергијата

  Доколку во текот на денот имате потреба од кафе и калорична храна за да го намалите чувството на замор, обидете се...

  Информативна Редакцијамај 2, 2015
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: