Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Утринското селфи на Дејвид Бекам собра повеќе од милион „допаѓања“

Сцена

Утринското селфи на Дејвид Бекам собра повеќе од милион „допаѓања“

Дејвид Бекам отвори профил на социјалната мрежа Инстаграм, а неговата прва фотографија од постела за кратко време собра повеќе од половина милион „допаѓања“.

Популарниот „Бекс“ со утринското селфи од постела покажа дека и понатаму е неодолив за жените, дури и на почетокот од петтата деценија од животот.

Бекам, кој наполни 40 години, роденденската прослава ја започна на Инстаграм, споделувајќи неколку фотографии со своите обожаватели.

vbecks[1]

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.