//
Следи нѐ
To Top

Утринското селфи на Дејвид Бекам собра повеќе од милион „допаѓања“

Дејвид Бекам отвори профил на социјалната мрежа Инстаграм, а неговата прва фотографија од постела за кратко време собра повеќе од половина милион „допаѓања“.

Популарниот „Бекс“ со утринското селфи од постела покажа дека и понатаму е неодолив за жените, дури и на почетокот од петтата деценија од животот.

реклама

Бекам, кој наполни 40 години, роденденската прослава ја започна на Инстаграм, споделувајќи неколку фотографии со своите обожаватели.

vbecks[1]

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: