//
Следи нѐ
To Top

Вечерва спектакуларно отворање на летниот клуб XL во Градски парк

Вечерва со почеток во 23:45 со големо и спектакуларно отворање стартува клубот кој ќе ја одбележи летната сезона на ноќниот живот во Градскиот парк.

На почетокот на летната сезона, приказната на XO се развива, клубот XL ја продолжува традицијата на несекојдневно дружење, современа музика и врвни пијалоци.

реклама

Опремен по сите светски стандарди, летниот клуб XL ветува урбана атмосфера која ќе го подигне стандардот на ноќниот живот во Скопје и нема да ве остави рамнодушни ни за миг.

Повеќе информации за викенд програмата на летниот клуб XL може да погледнете на следниов линк.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Промо

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: