Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Вечерва спектакуларно отворање на летниот клуб XL во Градски парк

Промо

Вечерва спектакуларно отворање на летниот клуб XL во Градски парк

Вечерва со почеток во 23:45 со големо и спектакуларно отворање стартува клубот кој ќе ја одбележи летната сезона на ноќниот живот во Градскиот парк.

На почетокот на летната сезона, приказната на XO се развива, клубот XL ја продолжува традицијата на несекојдневно дружење, современа музика и врвни пијалоци.

Опремен по сите светски стандарди, летниот клуб XL ветува урбана атмосфера која ќе го подигне стандардот на ноќниот живот во Скопје и нема да ве остави рамнодушни ни за миг.

Повеќе информации за викенд програмата на летниот клуб XL може да погледнете на следниов линк.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.