//
Следи нѐ
To Top

Вознемирувачко фото: Ова се остатоците по разбивањето на терористите во Дива населба

Насловната фотографија е преземена од Фејсбук

Терористите се разбиени, а евакуираните цивили се враќаат во своите домови.

реклама

Фотографии од кумановското село покажуваат колку жестока битка се водела меѓу македонската полиција и силно вооружени терористи.

Во продолжение погледнете дел од вознемирувачката фотогалерија.

ВНИМАНИЕ, СЛЕДУВААТ ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ

Извор на фотографиите: Курир и Фејсбук

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: