Следи нѐ
To Top

Загина уште еден македонски полицаец: Бројот на загинати се искачи на шест

Бројот на загинати полицајци се искачи на шест.

Синоќа припадник на МВР им подлегнал на повредите во Клиничкиот центар во Скопје, објави Алфа.

реклама

Македонија прогласи дводневна жалост.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.