//
Следи нѐ
To Top

ВИДЕО: Погледнете како се одвивала полициската акција во Куманово

Министерството за внатрешни работи на Република Македонија објави видео со извадоци од акцијата на полицијата во Куманово против вооружената терористичка група.

Во продолжение погледнете го видеото:

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: