fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Даниел Кајмакоски е подготвен за настапот на Евровизија: Погледнете го видеото од денешната проба

Музика

Даниел Кајмакоски е подготвен за настапот на Евровизија: Погледнете го видеото од денешната проба

Насловна фотографија: Принтскрин / YouTube

Уште само неколку дена нѐ делат од големиот европски фестивал „Евросонг 2015“, а во Виена подготовките се во полн ек.

Денеска македонскиот претставник Даниел Кајмакоски ја имаше својата втора официјална проба пред настапот на 19 мај, а како тоа звучеше ќе погледнете во видеото во продолженѐие.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.