fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Денеска се одржа хуманитарна модна ревија за помош на младата Орнела

МК Сцена

ФОТО: Денеска се одржа хуманитарна модна ревија за помош на младата Орнела

Денеска во Скопје се одржа хуманитарна ревија за помош на младата Орнела, која боледува од рак на лимфни жлезди.

Петнаесеттина млади и згодни манекени носеа модели од нејзиниот буктик „Џордано“ во ГТЦ, кои потоа беа на продажба за хуманитарната цел.

На тие приходи се додадоа и средствата собрани од продажбата на книгата „Новата Јас“ на Хелена Роза.

11271277_10153295494474264_323281902_n

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.