Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Во тешка сообраќајна несреќа кај ФОН повредени се три лица

Актуелно

ФОТО: Во тешка сообраќајна несреќа кај ФОН повредени се три лица

Насловна фотографија: Фејсбук

Една жена и двајца мажи се повредени во сообраќајката која утрово, околу 9.40 часот се случи на булеварот „Киро Глигоров“, кај Универзитетот ФОН, потврдуваат од СВР Скопје

До сообраќајката дошло при судир на автомобил „сеат“ и камион, двете возила со скопски регистарски таблички. Повредени се трите лица кои се возеле во автомобилот и веднаш се пренесени во Ургентниот центар.

Теренот се обезбедува и се врши полициски увид.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.