Поврзи се со нас

Популарно.мк

ФОТО: Лејди Гага на „гости“ во Белград – го посетила својот свршеник Тејлор Kини

Сцена

ФОТО: Лејди Гага на „гости“ во Белград – го посетила својот свршеник Тејлор Kини

Насловната фотографија е преземена од Блиц.рс

Светски познатата ѕвезда Лејди Гага вчера попладне пристигна на аеродромот „Никола Тесла“ во Белград.

Пејачката дојде во посета на својот свршеник, актерот Тејлор Kини, кој во Србија го снима филмот „Шума“.

Во кратки пантолони, слободна и без градник, Лејди Гага уживала во ноќната прошетка заедно со својот љубовник. Подоцнадвајцата вечерта ја поминале во познат стриптиз-клуб во Белград.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.