Поврзи се со нас

Популарно.мк

Од утре во продажба влезниците за концертната атракција APOCALYPTICA

Uncategorized

Од утре во продажба влезниците за концертната атракција APOCALYPTICA

Од утре 08.06 (понеделник) од 10.00 часот во продажба ќе бидат пуштени влезниците за концертната атракција APOCALYPTICA.

Влезниците по цена од 700 денари – ПАРТЕР и 900 денари – ТРИБИНА ќе можете да ги набавите преку продажната мрежа на КупиКартиЗаСе како и online на www.kupikartizase.com.

Како што претходно ве информиравме, во Скопје интензивниот, гласен и експлозивен бенд доаѓа во склоп на огромната светска турнеја на која го промовираат актуелниот албум „SHADOWMAKER“.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ: Интензивниот, гласен и експлозивен бенд APOCALYPTICA доаѓа во Скопје

APOCALYPTICA ќе настапи во СРЦ Кале на 17-ти октомври (сабота).

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Uncategorized

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.