//
Следи нѐ
To Top

Од утре во продажба влезниците за концертната атракција APOCALYPTICA

Од утре 08.06 (понеделник) од 10.00 часот во продажба ќе бидат пуштени влезниците за концертната атракција APOCALYPTICA.

Влезниците по цена од 700 денари – ПАРТЕР и 900 денари – ТРИБИНА ќе можете да ги набавите преку продажната мрежа на КупиКартиЗаСе како и online на www.kupikartizase.com.

реклама

Како што претходно ве информиравме, во Скопје интензивниот, гласен и експлозивен бенд доаѓа во склоп на огромната светска турнеја на која го промовираат актуелниот албум „SHADOWMAKER“.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ: Интензивниот, гласен и експлозивен бенд APOCALYPTICA доаѓа во Скопје

APOCALYPTICA ќе настапи во СРЦ Кале на 17-ти октомври (сабота).

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Uncategorized

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: