//
Следи нѐ
To Top

Утре се отвора Аква Парк во „Борис Трајковски“: Најавена е голема „After School“ забава

Утре, 10-ти јуни, среда, ќе се случува големо отворање на најзабавниот парк во градот, Аква Парк кој е среќа за сите големи и мали.

Се најавува голема After School Party, каде што ќе Ѕвони од насмевки, џагор, смеа, забава и мнооогу изненадувања.

реклама

Сите правци ќе водат кон местото кое во текот на целото лето ќе лади и освежува, забавува и изненадува.

10 јуни, точно на пладне, сите правци ќе водат кон Аква паркот во Спортскиот Центар Борис Трајковски на After School Party.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: