Поврзи се со нас

Популарно.мк

Утре се отвора Аква Парк во „Борис Трајковски“: Најавена е голема „After School“ забава

Актуелно

Утре се отвора Аква Парк во „Борис Трајковски“: Најавена е голема „After School“ забава

Утре, 10-ти јуни, среда, ќе се случува големо отворање на најзабавниот парк во градот, Аква Парк кој е среќа за сите големи и мали.

Се најавува голема After School Party, каде што ќе Ѕвони од насмевки, џагор, смеа, забава и мнооогу изненадувања.

Сите правци ќе водат кон местото кое во текот на целото лето ќе лади и освежува, забавува и изненадува.

10 јуни, точно на пладне, сите правци ќе водат кон Аква паркот во Спортскиот Центар Борис Трајковски на After School Party.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.