//
Следи нѐ
To Top

Куглајте со 50% попуст цел месец во Скопје Сити Мол

Скопје Сити Мол на своите посетители, до крајот на овој месец ќе им овозможи ваучери со 50% попуст за партија боулинг.

Со оваа кампања, Скопје Сити Мол сака да им овозможи на своите верни посетители одлична забава и релаксација. Во овие топли денови, со навистина супер концепт, сите ќе може да уживаат во најурбаниот простор во градот.

реклама

Сите посетители за да добијат ваучер, ќе треба да се регистрираат на Инфопултот во Скопје Сити Мол, каде што ќе добијат ваучер за 50%.

Ова е уникатна можност да се ужива додека се игра боулинг за супер цена, а во исто време да се одбере нешто од големиот избор на бројните брендови низ Скопје Сити Мол.

Кампањата започнува денес и ќе трае до 30.06, а боулингот работи секој ден од 10:00 до 00:00 часот (викенди до 01 00) часот

Време е за релаксирање, уживање, разладување и забава во најурбаниот и најзабавниот боулинг центар во градот, во Скопје Сити Мол.

Се’ што сакам од забава!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Промо

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: