//
Следи нѐ
To Top

ВИДЕО: Новиот сингл на групата „Скопски метеж“ во соработка со Тони Зен и Нино Васков

Излезе новиот албум од групата „Скопски Метеж“ насловен „Спектар од бои“.

Овој албум со него носи 13 синглови, меѓу кои можат да се сретнат соработки со многубројни музичари и артисти.

реклама

Сите заинтересирани овој албум можат да го набават во „ЈУГОТОН“ по цена од 200 денари како и во кафулето „Концепт 37“ по цена од 150 денари.

Во продолжение погледнете го новиот сингл:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: