Следи нѐ
To Top

Николина Пишек се степала во парк во Белград

Хрватската водителка Николина Пишек била нападната од друга жена во паркот Ташмајдан во Белград.

За хрватските медиуми водителката на „Икс-фактор“ ја раскажала немилата случка.

реклама

– Додека дадилката ја туркаше количката со мојата ќерка Уна Софија, а јас го шетав моето куче Артур, пред нас се појавија големи кучиња, а нивната сопственичка не направи ништо да ги запре, иако еден од нив скокаше по количката. Морав да реагирам. Почнавме да се расправаме, но затоа што тоа нигде не водеше, се свртив да си заминам – вели Пишек.

Изнервираната сопственичка на големите кучиња тргнала по нив и ја нападнала водителката.

– Почна да ме влече за коса, и да ме пцуе. Се разбира дека возвратив. Се дереше како ме знае, знае која сум, а јас уплаена заминав од паркот. Стравував за себе, бебето и за кучето – вели таа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијајуни 15, 2015
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијајуни 15, 2015
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијајуни 15, 2015
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.