//
Следи нѐ
To Top

ЕКСКЛУЗИВНО ФОТО: Роби Вилијамс слета во Белград!

Светски познатиот Роби Вилијамс доцна попладнево слета во Белград по повод утрешниот голем концерт во паркот Ушќе!

Роби во Србија пристигна расположен, а како што јавува нашата репортерска екипа која во моментов е во Белград и утре ќе го проследи концертот на Вилијамс, на аеродромот Никола Тесла освен српски, биле присутни и медиуми од целиот регион.

реклама

Популарно.мк утре ЕКСКЛУЗИВНО ќе ве известува од концертот на деценијата, директно од Ушќе, Белград!

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Музика

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: