//
Следи нѐ
To Top

Овој петок уникатна „Miami VIP“ забава со огномет во летниот клуб XL

Уникатните Miami VIP забави овој петок се селат во Скопје!!

Домаќин на спектаклот е летниот ноќен клуб XL, стартот е закажан на полноќ, DJ BUGSY ќе биде задолжен за одличната забава во најава, а влезниците по цена од 100 денари ќе се продаваат на касата на клубот.

реклама

Покрај проширената понуда на пијалaци по супер промотивни цени, XL тимот најавува и невообичаени танчерки, уникатни светлосни и видео ефекти, а целиот спектакл ќе кулминира со голем огномет.

За сите кои оправдано нема да бидат присутни, повеќечасовниот спектакл ќе биде снимен со дрон.

Бидете и вие дел од ова уникатно доживување..

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: