Следи нѐ
To Top

Овој петок уникатна „Miami VIP“ забава со огномет во летниот клуб XL

Уникатните Miami VIP забави овој петок се селат во Скопје!!

Домаќин на спектаклот е летниот ноќен клуб XL, стартот е закажан на полноќ, DJ BUGSY ќе биде задолжен за одличната забава во најава, а влезниците по цена од 100 денари ќе се продаваат на касата на клубот.

реклама

Покрај проширената понуда на пијалaци по супер промотивни цени, XL тимот најавува и невообичаени танчерки, уникатни светлосни и видео ефекти, а целиот спектакл ќе кулминира со голем огномет.

За сите кои оправдано нема да бидат присутни, повеќечасовниот спектакл ќе биде снимен со дрон.

Бидете и вие дел од ова уникатно доживување..

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијајуни 16, 2015
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијајуни 16, 2015
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијајуни 16, 2015
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.