//
Следи нѐ
To Top

ФОТОГАЛЕРИЈА: Иксфакторска дружба во Скопје Сити Мол

Вчеравечер Скопје Сити Мол беше местото каде што беа собрани сите фанови на актуелното музичко шоу Х-Фактор, каде се одржа концерт на дел од финалистите, Давид, Боби, Антонио и Аднан и Тарик.

Финалистите прво беа на прошетка низ трговскиот центар, а потоа и јадеа во едно од кафулињата во познатиот мол, обиколени од нивните фанови.

реклама

Тие велат дека навистина се забавувале во Скопје и ветуваат повторна дружба со фановите од Македонија.

Во продолжение погледнете дел од фотогалеријата:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Настани

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: