//
Следи нѐ
To Top

Ким Кардашијан потврди: Норт Вест ќе има братче

Ким Кардашијан, која веќе е горда мајка на малечкото девојче Норт Вест, на Инстаграм го соопшти полот на бебето кое го носи.

Познатата двојка го потврди полот на своето второ дете и со тоа им стави крај на шпекулациите коишто кружеа во изминатиот период.

реклама

Во чест на денот на татко, Кардашијан откри дека очекува син.

-Ти си толку добар татко на Норт и ќе бидеш исто толку добар татко на нашиот син, напиша таа на својот Twitter профил.

kim_kanije24[1]

На социјалните мрежи веќе постојат илјадници коментари околу името на новото бебе, а најчесто се спомнува Југозапад (Саут Вест), родителите сепак на крајот на годината ќе донесат решение како ќе се вика нивното синче.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: