//
Следи нѐ
To Top

Трагедија во Скопје: Млада девојка се самозапали во Градскиот парк

Девојка на возраст меѓу 25 и 30 години попладнево се самозапалила во Градскиот парк во Скопје.

Од МВР ја потврдуваат оваа информација, но повеќе детали најавуваат по завршување на увидот.

реклама

Засега не е познат идентитетот на девојката, а нема информации ниту од кои причини девојката се одлучила на ваков чекор.

На лице место во Градскиот парк, пристигнала екипа на Брза Помош, но лекарите не можеле да сторат ништо.

ВНИМАНИЕ! ВОЗНЕМИРУВАЧКА ФОТОГРАФИЈА

Zapalena-zena-park-3-Custom[1]

Фотографијата е преземена од Република.мк

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: