Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Трагедија во Скопје: Млада девојка се самозапали во Градскиот парк

Актуелно

Трагедија во Скопје: Млада девојка се самозапали во Градскиот парк

Девојка на возраст меѓу 25 и 30 години попладнево се самозапалила во Градскиот парк во Скопје.

Од МВР ја потврдуваат оваа информација, но повеќе детали најавуваат по завршување на увидот.

Засега не е познат идентитетот на девојката, а нема информации ниту од кои причини девојката се одлучила на ваков чекор.

На лице место во Градскиот парк, пристигнала екипа на Брза Помош, но лекарите не можеле да сторат ништо.

ВНИМАНИЕ! ВОЗНЕМИРУВАЧКА ФОТОГРАФИЈА

Zapalena-zena-park-3-Custom[1]

Фотографијата е преземена од Република.мк

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.