//
Следи нѐ
To Top

Внимателно во Аеродром: Манијак демне и напаѓа девојчиња

Манијак деновиве напаѓа девојчиња низ скопската населба Аеродром.

Според информациите проширени низ социјалните мрежи, напаѓачот е на возраст од околу 30 години, со капа на главата и вообичано вози велосипед. Ги напаѓа девојчиња кога се сами, а се претставувал како сосед.

реклама

Иако едната од девојките вели дека случајот е пријавен во полиција, оттаму нема официјална потврда.

wefwergaehtrjhiojwhiyjh[1]

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: