Поврзи се со нас

Популарно.мк

ФОТО: Никол Шерцингер се бакнува со стружанецот Пајтим Касами на остров во Грција

МК Сцена

ФОТО: Никол Шерцингер се бакнува со стружанецот Пајтим Касами на остров во Грција

Популарната пејачка Никол Шерцингер, која е поранешна девојка на возачот во Формула 1, Луис Хамилтон, е во врска со стружанецот Пајтим Касами, објавија таблоидите.

Шпекулациите дека Никол е во љубовна врска со Касами, кој е фудбалер на грчкиот клуб Олимпијакос, кои се појавија неодамна, сега се и официјално потврдени.

2A16EEE400000578-3143116-Moving_on_Nicole_Scherzinger_was_pictured_smooching_footballer_P-m-21_1435602088374[1]

Имено, двојката е забележана на летување на грчкиот остров Миконос, а папараците успеаја да „уловат“ фотографии на кои Никол и Пајтим се бакнуваат.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.