//
Следи нѐ
To Top

Внимателно на сонце: Денеска температурата ќе се искачи до 37 степени

Времето ќе биде претежно сончево и многу топло со слаб до умерен северен ветер.

Температурата ќе се движи од 26 до 37 степени.

реклама

Во Скопје и околината слично време со температура до 35 степени.

УВ ќе изнесува 8.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: