Поврзи се со нас

Популарно.мк

Оваа фотографија го урна интернетот: Џастин Бибер како „од мајка роден“ на Инстаграм!

Сцена

Оваа фотографија го урна интернетот: Џастин Бибер како „од мајка роден“ на Инстаграм!

 

Во случај да се прашувавте како изгледа задникот на Џастин Бибер, ова е вашиот среќен ден!

21-годишниот пејач објави фотографија на својот инстаграм профил со наслов „Погледни!“ (кој всушност се однесува на погледот во далечината, но нели, кој гледа во далечината? :) )

За жал не можеме да ви ја покажеме целосната гола верзија во оваа објава, но зашто да нe ја погледнете на следниот линк? (знаеме дека сте ни благодарни).

И познатите личности бурно реагираа на голиот задник на Бибер. Мајли Сајрус на својот инстаграм профил објави фотографија на која напиша „Дали е ова Бибер или Ријана?“.

Џастин Бибер моментално е во Австралија, па дали австралискиот воздух „лошо“ влијае на оваа мегапопуларна ѕвезда не можеме со сигурност да кажеме, дека денеска е среќниот ден на милионите фанови на Бибер ширум светот.

КЛИКНИ НА ФОТОГРАФИЈАТА ЗА ДА ЈА ВИДИШ НЕЦЕНЗУРИРАНАТА ВЕРЗИЈА :)

justin-bieber-03-600[1]

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.