Поврзи се со нас

Популарно.мк

Одличен старт на летото со Love and Happiness фестивалот во Охрид!

МК Сцена

Одличен старт на летото со Love and Happiness фестивалот во Охрид!

Летото и официјално може да почне, и тоа со најочекуваната журка за оваа сезона – Love and Happiness фестивал, која ќе се одржи на 25 јули на Summer Beach Club Градиште – во Охрид.

Влезниците за најголемата пена парти и журката со најдобрите денс и хип хоп yвезди на едно место веќе се пуштени во продажба. На подиумот очекувајте ги Марко Мандиќ, Газда Паја, диџеј Че, Грамофонxије, Трансисмерсие, диџеите Боби, Бабура и Бранчез.

И уште еднаш не заборавајте – 25 јули, Love and happiness фестивал – Суммер беач цлуб Градиште за одличен старт на летото.

Влезниците се продаваат по цена од 300 денари, и тоа преку продажната мрежа на купикартизасе, на плажата Градиште и на плоштадот во Охрид.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.