//
Следи нѐ
To Top

Прилеп ве кани на добра забава и вкусна храна за Пиво фест 2015!

Хостесите кои го нудат специфичниот фестивалски шмек, денеска ги посетија градовите Битола, Кичево, Охрид и Струга. 

„Сакаме да дојдат многу гости и како и секоја година и оваа сакаме да се покажеме како најдобри домаќини посочија хостесите кои со флаери со сите неопходни содржини ги информираа соседите за сите атрактивни, интересни и забавни содржини на Пиво фестивалот.

реклама

Повелете на добра забава и вкусна скара – Пиво фест 2015

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: