fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Прилеп ве кани на добра забава и вкусна храна за Пиво фест 2015!

МК Сцена

Прилеп ве кани на добра забава и вкусна храна за Пиво фест 2015!

Хостесите кои го нудат специфичниот фестивалски шмек, денеска ги посетија градовите Битола, Кичево, Охрид и Струга. 

„Сакаме да дојдат многу гости и како и секоја година и оваа сакаме да се покажеме како најдобри домаќини посочија хостесите кои со флаери со сите неопходни содржини ги информираа соседите за сите атрактивни, интересни и забавни содржини на Пиво фестивалот.

Повелете на добра забава и вкусна скара – Пиво фест 2015

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.