Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Три години Популарно.мк ги спојува вистината и забавата

Актуелно

Три години Популарно.мк ги спојува вистината и забавата

Решивме да одвоиме малку простор и за нас на нашиот веб сајт, затоа што денеска прославуваме три години постоење на Популарно.мк.

Тројката е само бројка, бидејки не можат да се избројат искуството, новите пријателства, патувањата, интервјуата, настаните и забавата изминатите три години!

Иако оваа година беше навистина тешка за нас, затоа што се соочивме со неправда, преку ноќ да ни биде избришана целосната содржина на нашиот веб сајт, сепак издржавме и со нови сили продолживме да бидеме вашиот секојдневен спој на вистината и забавата!

Продолжете да бидете нашата мотивација, а ние ветуваме уште многу години заедничка дружба!

Искрено, од уредникот Ѓорги Селков и редакцијата на Популарно.мк

TRI-GODINI-FAJNL

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.