//
Следи нѐ
To Top

Три години Популарно.мк ги спојува вистината и забавата

Решивме да одвоиме малку простор и за нас на нашиот веб сајт, затоа што денеска прославуваме три години постоење на Популарно.мк.

Тројката е само бројка, бидејки не можат да се избројат искуството, новите пријателства, патувањата, интервјуата, настаните и забавата изминатите три години!

реклама

Иако оваа година беше навистина тешка за нас, затоа што се соочивме со неправда, преку ноќ да ни биде избришана целосната содржина на нашиот веб сајт, сепак издржавме и со нови сили продолживме да бидеме вашиот секојдневен спој на вистината и забавата!

Продолжете да бидете нашата мотивација, а ние ветуваме уште многу години заедничка дружба!

Искрено, од уредникот Ѓорги Селков и редакцијата на Популарно.мк

TRI-GODINI-FAJNL

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: