fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Неда Украден е дефинитивно најсекси баба на Балканот

Сцена

ФОТО: Неда Украден е дефинитивно најсекси баба на Балканот

Неда Украден, иако има 65 години, вчеравечер на сцената на Пивофест во Прилеп докажа дека нејзините помлади колешки можат само да и завидуваат на нејзиниот изглед.

Освен што го задржа атрактивниот изглед, оваа баба на три внуци, ја задржа и енергијата со која настапува.

Таа вчеравечер беше дел од третата вечер на прилепскиот фестивал каде направи одлична забава.

This slideshow requires JavaScript.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.