//
Следи нѐ
To Top

ФОТО: Неда Украден е дефинитивно најсекси баба на Балканот

Неда Украден, иако има 65 години, вчеравечер на сцената на Пивофест во Прилеп докажа дека нејзините помлади колешки можат само да и завидуваат на нејзиниот изглед.

Освен што го задржа атрактивниот изглед, оваа баба на три внуци, ја задржа и енергијата со која настапува.

реклама

Таа вчеравечер беше дел од третата вечер на прилепскиот фестивал каде направи одлична забава.

This slideshow requires JavaScript.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: