fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Воз усмрти жена во Прилеп

Актуелно

Воз усмрти жена во Прилеп

Женско лице, чиј идентитет се уште не е познат, го загуби животот откако доцна синоќа во неа удрил патнички воз кој се движел на релација Велес-Битола.

Како што соопшти МВР, до несреќата дошло околу 23 часот и 10 минути на железничката станица во Прилеп. Жената починала на самото место.

Полициската станица Прилеп изврши увид на местото на несреќата. Се преземаат мерки за утврдување на идентитетот на починатото лице и за целосно расчистување на случајот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.