//
Следи нѐ
To Top

ФОТО: Премиерот Груевски на одмор во Израел

Претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски заедно со своето семејство е на неколкудневен годишен одмор во Државата Израел, соопшти службата за односи со јавност на Владата на Република Македонија..

реклама

Оваа информација стигна откако на социјалните мрежи се појави фотографија на која наводно се гледа премиерот Груевски како се сонча.

Заедно со фотографијата беше посочено дека таа е направена во Тел авив.

CKWlAWxWcAE6gvr-2[1]

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: