Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Премиерот Груевски на одмор во Израел

Актуелно

ФОТО: Премиерот Груевски на одмор во Израел

Претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски заедно со своето семејство е на неколкудневен годишен одмор во Државата Израел, соопшти службата за односи со јавност на Владата на Република Македонија..

Оваа информација стигна откако на социјалните мрежи се појави фотографија на која наводно се гледа премиерот Груевски како се сонча.

Заедно со фотографијата беше посочено дека таа е направена во Тел авив.

CKWlAWxWcAE6gvr-2[1]

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.