//
Следи нѐ
To Top

Бекам се пофали со уште една тетоважа

Дејвид Бекам се пофали со уште една нова тетоважа, која ја посвети на неговата ќерка.

Фудбалерото на вратот, над името на неговата ќерка Харпер, додаде „pretty lady“.

реклама

– Еј убава дамо… Уште една тетоважа во мојата колекција која ми значи многу, напиша Бекам до фотографијата на Инстраграм.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: