Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Бекам се пофали со уште една тетоважа

Сцена

Бекам се пофали со уште една тетоважа

Дејвид Бекам се пофали со уште една нова тетоважа, која ја посвети на неговата ќерка.

Фудбалерото на вратот, над името на неговата ќерка Харпер, додаде „pretty lady“.

– Еј убава дамо… Уште една тетоважа во мојата колекција која ми значи многу, напиша Бекам до фотографијата на Инстраграм.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.