Поврзи се со нас

Популарно.мк

Мајка и син од Турција пронајдени мртви во скопско Козле

Актуелно

Мајка и син од Турција пронајдени мртви во скопско Козле

Мајка и син, турски државјани, утрово во 05.30 часот се пронајдени мртви во куќа на ул. „Козле“ во Скопје, потврдија од СВР-Скопје.

Турските државјани имале смртни повреди во пределот на главата, најверојатно од огнено оружје.

Увид на местото на настанот вршат полицијата и јавен обвинител.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.