//
Следи нѐ
To Top

Популарно.мк ве носи на журката со Том Нови оваа сабота!

Популарно.мк доделува 5 х 2 гратис влезници за големата журка со Том Нови оваа сабота во Охрид!

За да се пријавите, испратете го вашето име, презиме и контакт телефон преку приватна порака на нашата фб страница или пополнете ја апликацијата подолу!

реклама
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Пријавувањето трае до петок, 23:59 часот. Наградените ќе ги објавиме во сабота во 12 часот!

Повеќе информации за настанот – https://www.facebook.com/events/1178257088866580/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular&feed_story_type=117&action_history=null

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: